با ما بیشتر آشنا شوید

درباره ما

اینجا عشق جاریست

کوک زیستن در کافه‌رستوران زی‌کوک

این مجموعه در مرکز تجاری هفت در فاز یک شهرک اکباتان واقع گردیده است.
فضای متفاوت و دل نشین داخلی، برخورد صمیمی و محترمانه ی پرسنل، موسیقی مناسب و همچنین ارائه ی نوشیدنی و غذاهایی که از مواد اولیه ی تازه و مرغوب تهیه میشوند، باعث شد تا این مجموعه در مدت کوتاهی رضایت میهمانان خود را جلب کرده و خیلی زود شناخته شود. تا جایی که بسیاری از میهمانان وفادار زی کوک از خارج از شهرک و نقاط دیگر شهر برای گذراندن ساعاتی خوش، در این مکان گرد هم می آیند.
بدیهی است در هر مجموعه ای کاستی هایی وجود دارد. اما در زی‌کوک گوش های شنوایی برای انتقادات سازنده ی میهمانان آن وجود دارد. چرا که باور این است که مشتریان، مالک اصلی هر کسب و کاری هستند و رضایت آنان شرط اصلی ادامه‌ی راه خواهد بود.
و نهایتا بهتر است به جای اطاله ی کلام بگوییم حداقل یک بار سر زدن به زی‌کوک خالی از لطف نخواهد بود.

ایام به کام

فضای دنج و گرم، همراه با حالی خوب

همیشه آرزومون بوده که بتونیم فضایی رو درست کنیم پر از عشق و حال خوب. امروز این آروز برآورده شده و آرزومون اینه که اول بتونیم این فضا رو روز به روز بهترش کنیم و بعد با یاری خدا بزرگترش کنیم، و همینطور کیفیتی رو که از اول دغدغه­‌ش رو داشتیم و با زحمت به دست آوردیمش حفظ کنیم تا مثل بعضیها نشیم که اسممون معروف بشه و همه چیز یادمون بره و کیفیت کارمون بیاد پایین. با این حرف ها یه جورایی داریم قول میدیم که به وظیفمون متعهد بمونیم. شما هم قول بدین هرزمان دیدین خدایی ناکرده کیفیتمون اومده پایین بهمون یادآوری کنین و حق دوستی رو ادا کنین.

وای فای پرسرعت و نامحدود

از ما پسورد را بپرسید

زی‌کوک روایتی از زندگیِ ماست
روایتی واقعی‌تر از هَر مزّه

حقیقت اینه که فضای زی‌کوک قبل از اینکه فضای کسب و کار ما بشه، خونه‌ای صمیمی برای همه‌ی اعضاست و تک‌تک عناصر موجود، از طعم و بو گرفته تا دکور و دیزاین، روایت احوال ماست در جایی که خاطرمون بهش تعلق داره

اعضای تیم

با افتخار در خدمت شما

کافه رستوران زی کوک در روز اول دی ماه سال ۱۳۹۷ به همت آقای دکتر مصطفی آگاه، خانم گیلدا تخته چیان و همچنین آقای محمدرضا باقری افتتاح گردید

دکتر آگاه

سرمایه‌گذار

گیلدا تخته‌چیان

سوپروایزر

محمدرضا باقی

کوفاندر و مدیر

ممد آقا

سرآشپر

مارو دنبال کنید